Posao

Microlab vizitka

Ukoliko tražite tvrtku koja će vam pružiti visoke izazove, ako ste kompetetivne naravi i volite zdravu konkurenciju, spremni na timski rad, želite napredovati osobno i profesionalno pridružite se timu Microlabovih stručnjaka.

Nudimo

  • Interesantne poslovne izazove i stimulativne uvjete rada
  • Stručno usavršavanje i ugodnu radnu okolinu u timu iskusnih stručnjaka

Uvjeti

  • Odgovornost
  • Timski rad
  • Inicijativa
  • Kreativnost

Zapošljavamo

WEB programer / Developer (m/ž)

Uvjeti:

  • napredno poznavanje i iskustvo u radu sa web tehnologijama današnjeg vremena
  • poznavanje i iskustvo u radu sa SQL ili Oracle bazama podataka
  • sklonost timskom radu
  • motiviranost za daljnje učenje i razvoj
  • proaktivnost, organiziranost i temeljitost

Poznavanje i iskustvo sa tehnologijama:

  • ASP.NET/MVC
  • .NET Framework 4.0
  • HTML 5 i CSS (hand-coded)
  • C#, JavaScript, jquery
  • Knockout, Angular
  • Internet Information Server

Potrebne godine iskustva: 4
Jezici: Engleski (napredno)

Projektant poslovnog sustava (m/ž)

Minimalni uvjeti:

  • poznavanje cjelokupnog ili dijela poslovanja tvrtki (financije, računovodstvo, robno, skladišno poslovanje, itd.)
  • radno iskustvo u projektiranju informacijskih sustava najmanje 2 godine
  • komunikativnost i iskustvo u radu s klijentima
  • sposobnost samoorganiziranja i funkcioniranja u timu
  • iskustvo u radu sa ORACLE tehnologijama

.NET Developer (m/ž)

  • napredno poznavanje i iskustvo u radu sa .NET framework i C# programiranju sa Windows.Forms-ima
  • poznavanje i iskustvo rada sa SQL bazama podataka

Oracle PL/SQL Developer (m/ž)

  • napredno iskustvo u PL/SQL programiranju/izradi PL/SQL koda, modeliranju baza podataka, dizajniranju fizičkih i logičkih modela, bogato poznavanje Oracle baze

Konzultant / Implementator (m/ž)

Opis posla:

Posao konzultanta / implementatora je uvođenje u rad informacijskog sustava i skrb za njegovo funkcioniranje. Tipični poslovi su: definiranje zahtjeva korisnika, uvođenje informacijskog podsustava, testiranje novih funkcionalnosti, praćenja rada sustava, pomoć korisniku u fazi produkcije, izrada korisničke dokumentacije…
Poželjno je iskustvo u uvođenju informacijskih sustava.